Погода

До Дніпра приїхала нова партія багатомісних автобусів: якими маршрутами вони курсуватимуть

До Дніпра з Данії приїхали 5 нових низькопідлогових багатомісних автобусів. Нові машини оснащені клімат-контролем, пандусом та майданчиком для маломобільних груп населення.
«За 2021 рік у Дніпрі з’явилось близько 160 нових автобусів, ще близько 30 очікуємо до кінця року. Три автобуси з нової партії вже вийшли на маршрути, ще 2 почнуть працювати наступного тижня. Вони курсуватимуть за маршрутами № 43 та № 124, замість богданів, спринтерів і еталонів (ред. – маломісні маршрутки)», – розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

Нові автобуси закупили коштом ТОВ «С.М.І.Т.». Вони екологічні, відповідають стандарту «Евро-5», виготовлені з нержавійної сталі, що подовжить термін їхньої експлуатації, також нові автобуси зручні для людей з інвалідністю, зазначив директор ТОВ «С.М.І.Т.» Володимир Нахутін: «Це низькопідлогові автобуси, є пандуси, кнопка виклику водія, котрий допоможе заїхати в автобус та виїхати з нього. У салоні є майданчик для маломобільних груп населення, а також кнопки, які сигналізують водієві зупинитись на найближчій зупинці».

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]