Погода

Чому не можна годувати качок хлібом: у міськраді розповіли, як вберегти здоров’я птахів у парку Глоби

Парки Дніпра активно готуються до зимового сезону. У парку Глоби роботи в самому розпалі: комунальники почали мульчування роз, а також вкрили агроволокном лаванду та утеплили кореневу систему сакур, аби рослини пережили холоди.

«В парку близько 200 підвидів роз, наші фахівці обирають найбільш витривалі  для висадження. Правильне вкриття рослин на зиму – це гарантія того, що вони будуть радувати містян і навесні», - поділився начальник відділу благоустрою об'єктів зеленого господарства департаменту парків та рекреації ДМР Сергій Іщенко.

Одна з візитівок парка Глоби – озеро з качками та лебедями. У міськраді закликали зараз не годувати птахів, адже через це вони можуть не полетіти в теплі краї та залишитись зимувати в Дніпрі. Годувати можна починати при мінусовій температурі, коли птахи не можуть знайти їжу самостійно, розповіла інженерка садово-паркового господарства  КП «Дирекція територій і об'єктів рекреації» ДМР Тетяна Демченко. «В жодному разі неможна годувати птахів хлібом, це для них дуже шкідливо. Можна годувати сумішами з кукурудзи, проса та ячменю, несмаженим соняшниковим насінням», - пояснила фахівчиня.

 В парках Дніпра завершилась консервація поливальних систем, також обробили рослини спеціальними добривами та підв’язали багаторічники. «Всі парки Дніпра, підпорядковані департаменту, готові до зими: забезпечені посипальними матеріалами,  на всіх об’єктах є снігоприбиральна техніка», - зазначив директор КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» ДМР Вадим Галицький.

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]