Погода

Подяка за гарні перетворення у Дніпрі: фотографиня Яна Анохіна подарувала міській раді фотокнигу про місто

Фотографиня з Дніпра Яна Анохіна подарувала мерії фотокнигу про місто свого авторства.

За словами мисткині, це подарунок міській раді за ті гарні зміни і перетворення, які відбулись у Дніпрі за останні роки.

«Книга цілком з моїх власних світлин. Мета була не стільки показати щось вибіркове або архітектуру, місця, а передати загальний настрій Дніпра, чим живе місто, його мешканці. Як важливо, коли результати оцінюють. У нашій країні владу звикли більше лаяти. А коли робиться щось добре, то доноситься це не так часто. Тому таким подарунком хотілось закцентувати на усьому тому гарному, що у місті зроблено за останні роки. Дійсно, Дніпро дуже змінився, і ці успіхи не можна не помітити. У фотокнизі видно і прогрес, і потенціал, тобто настільки круто може бути, коли місто у правильних руках», – підкреслила Яна Анохіна.

Подарунок міській раді прийняв директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Артем Нідєлько. Він подякував за такий щирий презент: «Приємно чути, що мешканці щиро люблять Дніпро, позитивно відгукуються про розвиток міста, помічають зміни. Фотокнига про Дніпро Яни Анохіної – дуже гарна».