Погода

У Дніпрі в рамках бюджетних слухань обговорили проєкт кошторису міста на 2022 рік

29 жовтня в рамках бюджетних слухань у форматі Zoom-конференції з онлайн-трансляцією в Youtube обговорили проєкт кошторису міста. До обговорення головного фінансового документу долучилися представники департаментів, управлінь, комунальних підприємств міської ради, а також громадськість.

Проєкт бюджету Дніпра на 2022 рік представив заступник міського голови, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Володимир Міллер. За його словами, кошторис є цілком збалансованим і становить на рівні 16 млрд. грн. Власні доходи у порівнянні з 2021 роком збільшуються на 1,6 млрд. грн.

«Водночас, маємо космічне зростання по захищених статтях видатків – приріст на 1,5 млрд. грн. Так, наприклад, видатки на заробітну плату зростають на 350 млн. грн, комунальні послуги у бюджетній галузі – на 370 млн. грн. Завдяки балансуванню доходів нам вистачає на фінансування захищених видатків. Звісно, продовжуватимемо і капітальні ремонти, реконструкції, будівництва у місті. Робитимемо їх кредитним коштом. Плануємо кредитів залучати менше, щоб навантаження на бюджет було помірним. Фінансуватимемо численну низку різних муніципальних програм і з медицини, соціального захисту, транспорту, освіти тощо. Також у повному обсязі обслуговуватимемо міське господарство, інфраструктуру», - підкреслив Володимир Міллер.

Упродовж місяця проєкт бюджету міста на 2022 рік обговорюватиметься у профільних комісіях міської ради. А у першій декаді грудня його планується винести для затвердження на сесію міськради.