Шукають порушників-паліїв: у Дніпрі інспекція з питань благоустрою продовжує рейди-роз’яснення

Дніпровська інспекція з питань благоустрою продовжує осінні рейди-роз’яснення. Шукають тих, хто на подвір’ях приватних будинків палить листя, траву або сміття в передмісті. До того ж для пошуку порушників задіюють навіть квадрокоптер. Він підіймається над землею більш ніж на пів кілометри, радіус охоплення – 500 метрів.

«Щодня чотири бригади інспекції виїжджають на рейди. Найбільше палять навесні та восени. Нагадаю, що паління листя та сміття є адміністративним правопорушенням й підпадає під 152 статтю Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф – від 340 до 1360 грн). Спочатку інспектори проводять роз’яснювальну роботу, а вже потім виписують протокол про порушення», – розповів головний спеціаліст відділу контролю благоустрою  Дніпровської міської ради Дмитро Гомілко. 

Горіло в одному подвір'ї на Передовій. До інспектора власник будинку не вийшов. «Ми зафільмували багаття й виписуємо запрошення, щоб палій прийшов із поясненнями до інспекції з питань благоустрою. Якщо не буде реакції від власника будинку, шукатимемо його за реєстрами й поштою надішлемо протокол», – прокоментував інспектор.

Цього року паліям вже виписали 48 протоколів й винесли 55 попереджень.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.