Погода

У мерії Дніпра розповіли про захворюваність на коронавірус та обмеження, які діють у червоній зоні

Станом на 19 жовтня в Дніпрі зареєстровано 69 292 випадки COVID-19. Водночас одужали 59 115 осіб. Наразі амбулаторно лікується 7 055 хворих, у стаціонарах перебуває 1 153 особи. За добу виявили 621 випадок, одужали 127 людей, померли – 12. Про це під час пресконференції повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення міськради Юлія Віклієнко.

«У місті сім лікарень (1 720 ліжок) надають допомогу таким хворим. Вони забезпечені усім необхідним. Наразі завантаженість ліжок становить 70 %. Дієвим захистом від COVID-19 залишається щеплення, яке зробили у місті вже 468 694 особи. За останню добу зроблено майже 9,5 тис. щеплень. На базі центрів первинної медико-санітарної допомоги щоденно (без вихідних) працюють 12 центрів вакцинації та 34 пункти щеплення. Тож звертайтеся до найближчих і вакцинуйтесь», – наголосила Юлія Віклієнко.

Водночас заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарної політики міськради Ксенія Сушко зазначила: «Відповідно до рішення національної комісії ТЕБ та НС і рекомендацій МОН, осінні канікули у школах Дніпра розпочалися з 18 жовтня і триватимуть до 24 жовтня включно. Дитячі садки працюють у штатному режимі. Перебуваючи у червоній зоні, від закладів гуманітарної сфери вимагається щеплення працівників, оскільки вони працюють з найбільшою кількістю людей. Тому обов’язково над цим працюємо. Наразі понад 95 % працівників шкіл уже вакциновані. Щеплення роблять і працівники музичних, спортивних шкіл, культурних та мистецьких закладів. Вони можуть працювати при 100 % вакцинації співробітників. Забороняється приймання відвідувачів та проведення культурно-масових заходів у закладах міського підпорядкування, окрім низки винятків, прописаних у відповідній постанові Кабміну».

За словами директора департаменту транспорту і транспортної інфраструктури міської ради Ігоря Маковцева, громадський транспорт у Дніпрі наразі працює у штатному режимі. «

Зважаючи на червону зону, пасажирські перевезення здійснюються з певними обмеженнями, а саме – кількість пасажирів не повинна перевищувати кількості місць для сидіння. Водночас, якщо захворюваність на коронавірус у місті зростатиме, не виключаємо запровадження додаткових обмежень у користуванні громадським транспортом. Це може бути і зменшення часу у пільговому проїзді чи за пропускним режимом – за наявності документа про вакцинацію», – додав Ігор Маковцев.

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]