Погода

У Дніпрі будинки ОСББ готують до опалювального сезону

У Дніпрі голови ОСББ несуть відповідальність за підготовку до опалювального сезону в своїх будинках. Якщо в результаті обстеження системи опалення та комунікацій є проблеми - ОСББ можуть подати заявку на участь у програмі співфінансування чи повного фінансування.

«В ОСББ на Старокозацькій, 65 протягом декількох років поетапно замінюється система опалення. Замінюються засувки та труби. Найкритичніша інфраструктура – внутрішньобудинкові комунікації. Це застарілі, іржаві труби, які не забезпечують якісного опалення. Голова ОСББ, коли готується до опалювального сезону, має забезпечити якомога легшу прохідність теплоносія. Це може бути заміна труб, промивання. Підготовка починається заздалегідь і триває до опалювального сезону», - сказав начальник відділу по роботі з проектами управління з питань самоорганізації населення Владислав Макарець.

Через забиті труби в будинку збільшується ціна на опалення для мешканців та споживання опалення у конкретному будинку. Промивання реагентом та перевірка компресії систем допоможе уникнути аварійних ситуацій.

«На наступний рік подано 512 заявок на участь у програмі співфінансування ОСББ. Проекти пов’язані з опаленням входять у топ-5 за популярністю, це приблизно 15% від усіх заявок на участь. Це заміна мереж теплопостачання, встановлення теплових пунктів. Можливе подання заявки на лише на співфінансування, але й на програму «Енергодім», яка передбачає заміну системи опалення і утеплення будинку»,- зазначив Владислав Макарець.

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]