Майбутні захисники України: у Дніпрі більше ніж сотня хлопців урочисто дали клятву військового ліцеїста

13 жовтня у Дніпрі 154 ліцеїсти урочисто дали клятву. Нові учні ліцею митно-податкової справи при Університеті митної справи та фінансів традиційно присягаються напередодні Дня захисників і захисниць України.

«Це клятва на вірність українському народу. Сподіваюся, що специфіка нашого навчального закладу приведе їх до лав Збройних сил України. У нашому ліцеї посилена військово-фізична підготовка: збільшена кількість годин навчання з предметів «Захист України» та «Фізична підготовка». Також у ліцеї запроваджена практика молодшої школи командирів: за досягнення ліцеїстам присвоюють навчальні звання», – розповів в. о. директора КЗО «Ліцей митно-податкової справи при Університеті митної справи та фінансів» ДМР Юрій Камишан.

Під час урочистого заходу у ліцеї митно-податкової справи викладачам закладу вручили подяки від міського голови Бориса Філатова. «Ви – наша опора і майбутнє нашої держави! Шануйте своїх наставників та не забувайте про ту клятву, яку ви сьогодні дали. Головне – це честь, повага та любов до України», – привітала юних ліцеїстів начальниця відділу організаційної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Наталія Сєрікова. «Для мене сьогоднішній день дуже важливий. Клятва ліцеїста – це, мабуть, перший дорослий крок у моєму житті. Я впевнений, що буду сумлінно виконувати обов’язки та завдання, покладені на мене, і буду вірний українському народові. На мене чекає декілька років цікавого навчання, і я з нетерпінням цього чекаю», – зазначив юний ліцеїст Віктор Листопад.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.