Місто без окраїн: затишні місця для прогулянок. Як змінився «Амурський парк»

Як трансформуються парки Дніпра. Замість звалища – зелена зона для сімейних прогулянок в «Амурському парку». Захаращену територію взяло на баланс КП «Міська інфраструктура» чотири роки тому (березень 2017). Ділянку прийняли з купою сміття, яке місцеві зносили сюди просто як на звалище. Територія була вся у чагарниках. Не було ані доріжок, ані лав і навіть освітлення.

«Раніше за цим парком доглядали різні організації (комунальні підприємства та райради), що призвело до відсутності одного узгодженого плану розвитку: догляду, прибирання, поливів, благоустрою тощо. Цей парк гарний приклад реалізації ініціативи міської влади – «Місто без окраїн»: ті об’єкти, які розташовані не у середмісті, а далі, ми беремо до свого управління й розвиваємо дані локації», – розповів директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк.

За рік тут з нуля провели освітлення, проклали нові пішохідні доріжки, з’явилися лави, урни та клумби: «До того ж у центрі скверу облаштували майданчик для проведення різноманітних заходів, облаштували дитячі та спортивні майданчики. Сьогодні на локації систематично ведуться роботи з благоустрою. За порядком та спокоєм відвідувачів стежить охорона. Двічі на тиждень тут проводять розважальні та пізнавальні заходи для малечі та дорослих», – додав директор КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Олексій Тесля.

Усі зелені зони, що підпорядковані департаменту та відповідним КП, можна побачити на мапі - https://mapa.dniprorada.gov.ua/green-zones.

  

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.