Сімейний фестиваль, фаєр-шоу та концерти: як святкуватимуть День міста у парках Дніпра

Розваги для малих та дорослих на День міста у Дніпрі. Безліч ярмарків, концерти колективів, а також dj-шоу відбудуться 11 та 12 вересня у парках міста. Дійства розпочнуться з самого ранку й триватимуть до вечора.

«Цьогоріч, окрім центральних локацій, акцент зробили й на скверах, що розташовані по всьому місту. Ми запрошували підприємців та івент-організаторів долучатися до всіх локацій в різних районах. Для прикладу, проводитимуться святкування на Чевонокам’янському озері (кар’єр), парку Придніпровський, а також парках Зелений гай, Шевченка, Глоби тощо», — розповів директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк.

Чиновник підкреслив, що 11 вересня на Чевонокам’янському озері (кар’єр) святкування розпочнуться з 14:00. Відбуватимуться різноманітні майстер-класи, флешмоби і не тільки – з сьомої вечора й до десятої буде «The best dj show» (виступи найкращих диджеїв Дніпра).

А у парку Придніпровський запланована святкова програма «Придніпровське різнобарв’я»: теж о другій дня відбудеться шоу аерографії, етноярмарок, на додачу спортивні івенти, де тренери даватимуть майстер-класи з гри в баскетбол та футбол. Також охочі можуть подивитися виступи творчих колективів.

«У парку Зелений гай традиційно проведуть великий сімейний фестиваль «Be talent fest», розпочнуться дійства з 10-ї ранку. У ньому візьмуть участь колективи з різних куточків України (Запоріжжя, Івано-Франківськ тощо). У той же час запрацює хендмейд-ярмарок. А на завершення фестивалю – фаєр-шоу, яке розпочнеться о 19:00. Для малечі буде спеціальна програма з аніматорами», – поділився директор КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Олексій Тесля.

Ретро-вечірка, приурочена до Дня міста, буде у сквері Івана Старова. З 17:00 до 19:00 лунатимуть хіти минулих десятиліть.

Крім того, у парку Глоби готують й показові виступи зі скандинавської ходьби, які відбуватимуться з 10-ї ранку: «Також запрошуємо на шоу мильних бульбашок та хімічне шоу для дітей. У парку пройдуть й «Золоті вечори» для людей елегантного віку. І абсолютно всіх, хто завітає цього дня до парку Глоби, ми пригощатимемо солодкою ватою», – запросив містян директор КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради Вадим Галицький.

Також 12 вересня дніпрян запрошують до парку Шевченка. З 16:00 до 20:00 на оглядовому майданчику пройде «Family Picnic».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.