Погода

Сімейний фестиваль, фаєр-шоу та концерти: як святкуватимуть День міста у парках Дніпра

Розваги для малих та дорослих на День міста у Дніпрі. Безліч ярмарків, концерти колективів, а також dj-шоу відбудуться 11 та 12 вересня у парках міста. Дійства розпочнуться з самого ранку й триватимуть до вечора.

«Цьогоріч, окрім центральних локацій, акцент зробили й на скверах, що розташовані по всьому місту. Ми запрошували підприємців та івент-організаторів долучатися до всіх локацій в різних районах. Для прикладу, проводитимуться святкування на Чевонокам’янському озері (кар’єр), парку Придніпровський, а також парках Зелений гай, Шевченка, Глоби тощо», — розповів директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк.

Чиновник підкреслив, що 11 вересня на Чевонокам’янському озері (кар’єр) святкування розпочнуться з 14:00. Відбуватимуться різноманітні майстер-класи, флешмоби і не тільки – з сьомої вечора й до десятої буде «The best dj show» (виступи найкращих диджеїв Дніпра).

А у парку Придніпровський запланована святкова програма «Придніпровське різнобарв’я»: теж о другій дня відбудеться шоу аерографії, етноярмарок, на додачу спортивні івенти, де тренери даватимуть майстер-класи з гри в баскетбол та футбол. Також охочі можуть подивитися виступи творчих колективів.

«У парку Зелений гай традиційно проведуть великий сімейний фестиваль «Be talent fest», розпочнуться дійства з 10-ї ранку. У ньому візьмуть участь колективи з різних куточків України (Запоріжжя, Івано-Франківськ тощо). У той же час запрацює хендмейд-ярмарок. А на завершення фестивалю – фаєр-шоу, яке розпочнеться о 19:00. Для малечі буде спеціальна програма з аніматорами», – поділився директор КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Олексій Тесля.

Ретро-вечірка, приурочена до Дня міста, буде у сквері Івана Старова. З 17:00 до 19:00 лунатимуть хіти минулих десятиліть.

Крім того, у парку Глоби готують й показові виступи зі скандинавської ходьби, які відбуватимуться з 10-ї ранку: «Також запрошуємо на шоу мильних бульбашок та хімічне шоу для дітей. У парку пройдуть й «Золоті вечори» для людей елегантного віку. І абсолютно всіх, хто завітає цього дня до парку Глоби, ми пригощатимемо солодкою ватою», – запросив містян директор КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради Вадим Галицький.

Також 12 вересня дніпрян запрошують до парку Шевченка. З 16:00 до 20:00 на оглядовому майданчику пройде «Family Picnic».