У Дніпрі збільшилась кількість тих, хто задоволений матеріально-технічним забезпеченням шкіл, дитячих садків і медустанов, – соцопитування

За даними опитування громадської думки, проведеного у червні 2021 року на замовлення Дніпровської міської ради, в оцінках змін у сфері освіти спостерігається позитивна динаміка по всіх показниках. Близько 40 % опитаних задоволені станом приміщень шкіл і дитячих садків, а також їх кількістю у місті. При цьому рівень задоволеності кількістю дошкільних і загальноосвітніх закладів за останній рік виріс майже на 10 % – з 29,7 % у 2020-му до 39,1 % у 2021-му. Також чверть дніпрян влаштовує матеріально-технічне забезпечення шкіл і дитсадків. За цим показником позитивні оцінки у порівнянні з 2020 роком збільшилися на 6,6 %, а негативні скоротилися на 4,8 %.

У сфері медицини також по всіх показниках фіксується позитивна динаміка з одночасним зменшенням негативних оцінок. Найбільше респонденти задоволені кількістю медичних установ – 41,1 %. Рівень задоволеності станом медзакладів за рік збільшився на 9,4 % і у 2021-му сягнув 34,7 %. Задоволеність матеріально-технічним забезпеченням медустанов збільшилась на 4 % – з 13,4 % у 2020-му до 17,4 % у 2021-му році. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.