Опитування: за останній рік значно зросла кількість дніпрян, які позитивно оцінюють зміни у сфері громадського транспорту

Згідно з опитуванням громадської думки, проведеним у червні 2021 року на замовлення Дніпровської міської ради, спостерігається позитивна динаміка в оцінюванні змін у сфері громадського транспорту та транспортної інфраструктури. Якщо у 2020-му 40,1 % респондентів зазначали, що за останній рік ситуація у сфері громадського транспорту покращилась, то у 2021-му таких було вже 47,6 %. Позитивні оцінки змін у сфері транспортної інфраструктури взагалі за рік виросли на понад 10% – з 36 % у 2020-му до 47,3 % у 2021-му. 

Більшість мешканців міста схвалюють роботу і стан громадського транспорту.  Найкраще дніпряни оцінюють стан зупинок – майже 70 % задоволених. Також близько 60 % мешканців влаштовує графік руху і кількість комунального транспорту. 56,5 % опитаних вважають маршрути зручними, 52 % задоволені технічним станом тролейбусів і трамваїв. 

У сфері транспортної інфраструктури близько половини жителів Дніпра позитивно оцінюють дорожню розмітку, обладнання перехресть і переходів, а також стан і ремонт доріг у місті. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.