У Дніпрі презентували сувенірне видання «Argentum quintet» проєкту «Культурна столиця. Музична антологія»

У Дніпрі презентували сувенірне видання – музичний альбом «Argentum quintet». Він став першим у рамках проєкту «Культурна столиця. Музична антологія». Ідея – видання альбомів унікальних музичних колективів, чия творчість відіграє значну роль у ствердженні Дніпра як культурної столиці не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

«Програма «Культурна столиця» діє з 2016 року. За цей час за її підтримки відбулося чимало цікавих та гучних заходів, було реалізовано безліч проєктів. Наступна сторінка, яку ми сьогодні відкриваємо, це музичні альбоми, у майбутньому – книги та інші творчі релізи. Це все те, чим ми можемо пишатися. Рішення про те, які саме альбоми чи видання побачать світ, ухвалює художня рада при міському голові Дніпра», – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Музичний альбом було видано обмеженим накладом – 500 примірників. Як сувенірна продукція. За словами Євгена Хорошилова, поки що комерційний продаж видання не планується. Альбом «Argentum quintet» – це збірка з десяти треків дніпровського квінтету «Argentum» під керівництвом народного артиста України Дмитра Логвіна.

«Репертуар повністю зосереджений на творчості короля аргентинського танго Астора П’яццолли, який дав нове життя танго – він об’єднав джаз та класику. Це цікава музика. Чому саме його твори? Тому що цього року виповнюється 100 років від дня народження пана П’яццолли», – розповіла під час пресконференції координаторка проєкту «Культурна столиця. Музична Антологія» Людмила Григоренко. Для оформлення альбому квінтету «Argentum» запрошено українського художника Ярослава Куликовського. Він працює у новому стилі сучасного цифрового мистецтва – квантовий реалізм.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.