У Дніпровському метрополітені капітально ремонтують тунельний водогін

У Дніпрі реконструюють пожежно-господарчий трубопровід у тунелях метрополітену. Наразі проводять завершальний етап на другому головному шляху – станції «просп. Свободи — Покровська» (1300 метрів). Він з’єднує всі станції, без його нормального функціонування життя дніпровського метро неможливе, — зазначають працівники. Капремонт кипить щоночі: з 23:45 до 5:00. Вартість роботи на цій ділянці — 409 тис. гривень. 

«Ремонтуємо силами метрополітену. Вже оновлено понад шість кілометрів (із 16 км). Водогін виконує функції від подання води при пожежі і до побутових потреб, як от, наприклад, миття тунельних споруд. Також, якщо є на будь-якій станції аварійна ситуація, вода через головний водогін передається туди», — зазначив начальник електромеханічної служби КП «Дніпровський метрополітен» Георгій Ткаченко. 

Він додав: старий водопровід не те, що зносився, а й переносився, замість 20 років, відслужив 25 (від самого відкриття станцій Дніпровського метрополітену). Його зїла іржа через так званий блудний струм (електричні струми, що протікають у землі й підземних спорудах). Новий матиме теж 20 років гарантії.

Оновлює поливний та пожежний вентиль на трубах водогону працівник електромеханічної служби В'ячеслав Ткач. Він каже: закріпити їх треба якомога краще, щоб витримали потік води (за необхідності). Також вже оновлений водогін фарбують у виключно чорний колір: щоб не відволікати уваги водія під час керуванням потягом метро.

Крім водогону, силами метрополітену модернізували гальма ескалаторів та вже оновлюють електропостачання у тунелях.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.