У Дніпрі продовжують боротися із наслідками рясних дощів

У Дніпрі 16 червня комунальні служби міста продовжують боротися із наслідками рясного дощу. Всього за півтори години у вівторок випала тримісячна норма опадів, – зазначають у департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

«За цю ніч рівень Гнилокіша піднявся на 70 сантиметрів через опади. На сьогодні є один проблемний район міста – АНД (49 підтоплених ділянок). Там цілодобово працюють співробітники наших комунальних служб (11 бригад КП «Дніпроводоканал» та 8 – КП «Гідроспоруди»), також тісно співпрацюємо зі службами ДСНС», – повідомив заступник міського голови, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Михайло Лисенко.

Чиновник додав, що наразі для міста серйозної небезпеки немає, бо всі комунальні служби швидко реагують на виклики мешканців, які надходять на гарячу лінію.

«Що стосується обваленого огородження набережної, роботи вже ведуться, аварійну частину перекрили, й за декілька тижнів укріпимо та відновимо огородження у первісному вигляді», – сказав Михайло Лисенко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.