У Дніпрі представили проєкт пішохідної зони Успенської площі

Безкоштовний скейтпарк, фонтан і нові дизайнерські рішення – на Успенській площі Дніпра. 10 червня у місті показали майбутній проєкт цієї пішохідної зони. Вартість робіт – 300 мільйонів гривень.

«Якщо говорити про масштаби реконструкції, то це буде навіть краще скверу на Перемозі (сквер Прибережний – ред.): тут буде безкоштовний скейтпарк, фонтани, дитмайданчики. Висадять 166 дорослих дерев замість аварійних», – розповів заступник міського голови, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Михайло Лисенко.

Уже розпочалися роботи із заміни всіх комунікацій, які тут проходять: водопостачання та водовідведення, опалення тощо. Крім того, за проєктом буде невелика зміна в схемі дорожнього руху, бо праворуч ліцей № 100, і завжди виникали проблеми у дітей та їхніх батьків з виходом з навчального закладу (бо одразу йде проїжджа частина), а також з паркуванням автомобілів. Тому сторона, де розташований ліцей № 100, буде пішохідною, а протилежна – проїжджою, її розширять.

«Ми хочемо створювати такі простори, які будуть так званими ідентифікаторами Дніпра в архітектурно-дизайнерських рішеннях. Тут велику увагу приділяємо питанню інклюзивності, для прикладу – підняті пішохідні переходи: пересуватися буде легко на візку і навіть із валізою з маленькими колесами. У нас тут багато малих форм, які виконуватимуть різні функції: клумби для квітів, і вони ж є терасами для сидіння чи навіть лежання. Вздовж основних алей вже висаджують дерева: скандинавська горобина, дуби, платани та слива «піссарда»», – підсумував головний архітектор міста Дмитро Волик.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.