Наслідки рясних дощів у Дніпрі: розпочалися роботи з відновлення перильного огородження біля Монастирського острова

У Дніпрі 10 червня розпочалися роботи з відновлення перильного огородження на набережній, яке обвалилося через рясні дощі. Планують завершити роботи за декілька тижнів. Місту це обійдеться у мінімум 2 мільйони гривень, — зазначають у департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

«Ми побачили, що сталося після вчорашнього рясного дощу – обвалилося перильне огородження на набережній Дніпра в районі Монастирського острова. Відпала гранітна плитка, яка була з зовнішнього боку. Звели її за радянських часів і на неї зробили спирання паркану. А після дощу пішло навантаження на цю плитку, вона не витримала і впала разом з парканом у воду», — повідомив заступник міського голови, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Михайло Лисенко.

Чиновник зазначив: майже по всій території України випала піврічна норма опадів. Повністю затопило Харків і Херсон, проте у Дніпрі ситуація краща: весь минулий рік проводилися роботи з реновації та очищення дощоприймальних систем і це дало свої результати: де постійно з’являлися через рясні дощі підтоплення, ситуація покращилася.

«На сьогодні підтопленими залишаються 27 будинків у АНД районі: ми працюємо разом з ДСНС та всіма комунальними службами. Комісія ТБНС ухвалила рішення про виділення пально-мастильних матеріалів з нашого резервного фонду міста для співробітників ДСНС, бо у них ліміт, який вони використовували, – вичерпаний. Ми повинні бути готові до цих ситуацій, ми робимо все для цього», — підкреслив Михайло Лисенко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.