Транспортну інфраструктуру у Дніпрі розвивають відповідно до стандартів інклюзивності та доступності

У Дніпрі транспортну інфраструктуру розвивають за стандартами безбар’єрності та інклюзивності. Це й облаштування сучасних зупинкових комплексів, оновлення рухомого складу. На сьогодні по місту встановлена 171 сучасна зупинка: 158 автобусних/тролейбусних і 13 трамвайних. Нові зупинки – це підвищений майданчик для посадки/висадки пасажирів, занижені під’їзди до зупинки, спеціальні стовпчики та урни-відбійники для підвищення рівня захисту пасажирів, тактильна плитка тощо.

«Наприклад, на 13 нових трамвайних зупинках підійнята платформа на 25 сантиметрів. Окрім навісу з місцями для сидіння, традиційно зупинки викладені тактильною плиткою для пасажирів із проблемами зору, облаштовані аудіовізуальним інформаторами за маршрутною мережею. Загалом платформи – зручні для пасажирів, зокрема маломобільних, з інвалідністю, людей похилого віку, а також для матусь з візочками. Крім того, такі платформи необхідні для нових сучасних трамваїв із низькою підлогою, які у перспективі місто планує закуповувати. Наразі випробовуємо новий трамваий «Татра» із низькою підлогою, що цілком відповідає нормам інклюзивності. Випробовування проходить по вул. Робочій, де якраз найбільше побудовано нових трамвайних зупинок (9)», – розповів під час виїзної пресконференції 17 травня спеціаліст сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.

Представник департаменту також додав, що цього року у планах оновити ще 10 автобусних/тролейбусних зупинок.

За словами заступника директора з експлуатації КП «Дніпровський електротранспорт» Володимира Сусленкова, за останні чотири роки тролейбусний парк у місті оновлено на 50%: «З’явилося 96 нових тролейбусів із низькою підлогою, кондиціонерами, пандусами. Вони цілком пристосовані для перевезення маломобільних пасажирів: відповідні місця у салоні, покажчики, ремені безпеки тощо. Нові тролейбуси рівномірно розподілені, тобто працюють на кожному з 21 маршруту».

Водій Євген Руденко працює на новенькому тролейбусі на маршруті № «кільце Б». «Працювати на новенькій машині зручно, у неї плавний хід, сучасні комфортні умови в салоні як для водія, так і для пасажирів. На зупинці за необхідності під’їжджаємо ближче до бордюру, «нахиляємо» тролейбус і відкриваємо пандус», – розповів чоловік.

Пенсіонерка Людмила Миколаївна постійно пересувається трамваями й тролейбусами.

«За останні роки електротранспорт став дуже зручним, працює за графіками. Оновлені тролейбуси, трамваї, в яких комфортно пересуватися. На нових зупинках теж зручно чекати. Є навіси, можна присісти, інформаційні табло, що сповіщають про прибуття трамвая чи тролейбуса. А також спеціально підійняті бордюри, з яких зручно заходити у транспорт», – підкреслила дніпрянка.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.