У Дніпрі розповіли, як подати заявку для проведення благоустрою прибудинкової території

Як ОСББ і ЖБК провести благоустрій прибудинкової території на умовах співфінансування розповіли 17 травня представники управління з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради. Заявки на проведення робіт можна подавати як до Бюджету участі, так і до управління.

«Ми розуміємо, що для невеликих об’єднань, де проживає мала кількість людей, дуже складно знайти голоси (Бюджет участі – ред.), щоб підтримали їх невеличкі проєкти, такі як встановлення урни чи тротуарної плитки біля будинку, тому ми пропонуємо альтернативу: всі об’єднання, які у 2022 році планують провести ремонти з благоустрою прибудинкової території, просимо вас звернутися до управління з питань самоорганізації (площа Шевченка,7, каб. 428) або через сторінку у соцмережах (https://www.facebook.com/osbbDnipro). Ми зможемо проконсультувати, допомогти зібрати відповідні документи», — розповів начальник відділу по роботі з проєктами управління з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Що потрібно підготувати для заявки: протокол загальних зборів, дефектний акт відповідного ремонту, кожне об’єднання визначає, що їм потрібно, і на підставі цих документів ОСББ подають заяву з очікуваною вартістю робіт. Управління перевіряє надані документи. Реалізація стартуватиме у 2022 році.

«Орієнтовно прийом заявок щодо благоустрою стартує з червня до кінця серпня цього року», – наголосив Владислав Макарець.

Програма співфінансування діє з 2016 року. За цей час провели більше ніж 2 тисячі ремонтів. Цьогоріч зменшили відсоток участі співфінансування: 25 % надає об’єднання, а 75 % компенсує міська влада.

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.