Як дніпрянам пільгової категорії отримати санаторно-курортне лікування коштом міста

Як дніпряни пільгової категорії можуть отримати санаторно-курортне лікування у 2021 році коштом міського бюджету та яким критеріям має відповідати заклад оздоровлення – розповіли 14 травня представники департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.

 «Департамент забезпечує організацію санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (І та ІІ категорії), осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій в Афганістані та на територіях інших держав та осіб з інвалідністю», – розповіла начальниця відділу з питань оздоровлення населення управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Анна Наливайко.

Містяни пільгових категорій мають звернутися до відповідного управління соцзахисту населення за місцем реєстрації та подати заяву про бажання оздоровитися цьогоріч. Далі надати підтвердний пакет документів (приналежність до пільгової категорії), а також медичну довідку (форма 070). А ще можна самостійно обирати заклад оздоровлення. Він повинен мати ліцензію провадження медичної практики та перший (або вищий) рівень акредитації.

 Оздоровлення триватиме: для осіб та дітей з інвалідністю – 21 день, для учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав, людей з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 18 днів.

«Торік ми переглянули механізм оздоровлення і почали практику укладання тристоронніх договорів між санаторно-курортним закладом та департаментом соціальної політики та безпосередньо громадянами пільгових категорій», – наголосила Анна Наливайко.

Також у 2021 продовжиться практика часткової компенсації для учасників АТО з інвалідністю та членів сімей загиблих або померлих учасників АТО. Щоб отримати цю компенсацію, потрібно звернутися до департаменту соцполітики із заявою, самостійно обрати заклад оздоровлення та власним коштом придбати путівку. Після відпочинку – надати до департаменту відповідний пакет документів, які підтверджують факт перебування проходження санаторно-курортного лікування у відповідному закладі.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.