У Дніпрі з нуля зробили амбулаторію по вул. Н. Алексєєнко

Окремий вхід для пацієнтів з температурою та повністю обладнане приміщення для маломобільних. 30 квітня відчинила двері зроблена з нуля амбулаторія центру первинної медико-санітарної допомоги № 7, що по вулиці Надії Алексєєнко, 106. На реконструкцію знадобилось два роки.

«Загалом на капремонт витратили 6 млн 100 тис. грн. Ми відкрили амбулаторію, щоб мешканцям району було зручно отримувати первинну медичну допомогу, бо найближчий амбулаторний центр розташовувався на Титова», — розповів генеральний директор КНП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 7» Віктор Дубовик.

Нова амбулаторія розташовується між багатоповерхівок, тому пацієнти пішки можуть дістатися центру надання первинної допомоги. З 8:00 до 20:00 працюватимуть тут три сімейних лікарі за визначеним часом, три медсестри, а у реєстратурі позмінно дві людини.

«Усе обладнання – сучасне. У кожного лікаря є кабінети для прийому, окремий кабінет для щеплення, для збору аналізів, маніпуляційна. Найголовніше, що у нас є окремий кабінет-ізолятор для людей, у яких є вже температура, такі пацієнти заходитимуть через інший вхід і не перетинатимуться з тими, хто пройшов лікування. Приміщення амбулаторії обладнане для маломобільних і для людей з порушенням зору, кожна інформаційна табличка додатково має текст шрифтом Брайля. Ми дуже чекаємо на людей з цього району, які підпишуть з нами декларацію. Маємо досвід у роботі більше як 20 років», — поділилася завідувачка амбулаторії ДЦПМСД № 7 Світлана Кустова.

Пацієнтка Анжела Огієнко в захваті від доступності центру, ділиться, що десятки років доводилося лікуватися далеко від дому: «Зараз до міської амбулаторії європейського рівня я буду йти десяток метрів усього. Я вже маю підписану декларацію з сімейною лікаркою, яка тут прийматиме пацієнтів. А сьогодні зайшла привітати медиків з першим днем роботи тут».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.