Погода

Як сплатити штраф за неправильне паркування через особистий кабінет водія

На сайті інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради розміщена низка корисної інформації й електронних сервісів для водіїв. Зокрема й щодо діяльності, порядку роботи інспекції, також там є база паркувальних майданчиків – як платних, так і безкоштовних.

Водії можуть ознайомитися зі своїм порушенням, увівши номер транспортного засобу. Після цього одразу відображається інформація про штраф. А щоб дізнатися більш детальну інформацію про порушення (з відповідними фото), відстежувати і сплачувати штрафи, водієві необхідно зареєструватися в особистому кабінеті.

За словами в. о. начальника інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Марії Алейниченко, опція оплати штрафу автоматично формує квитанцію. Водієві необхідно заповнити лише суму. У перші десять днів є можливість сплатити 50 % від розміру штрафу. Усі платежі автоматично потрапляють до інспекції.

«На сайті, в особистому кабінеті, авторизувалися вже понад 2 тисячі водіїв. На електронну пошту вони отримують сповіщення у разі фіксації порушень правил паркування. Активно користуються й сервісом щодо сплати штрафу. Часто в електронному кабінеті реєструються й ті водії, які не порушували, але хочуть оперативно відстежувати чи не з’явилися у них штрафи», – розповіла під час прямої телефонної лінії 28 квітня Марія Алейниченко.

Вона також додала, що на згаданому сайті розміщені платіжні реквізити як інспекції, так і КП «Транспортна інфраструктура міста», за якими можна сплатити штрафи у разі евакуації авто.

 

Візуалізація за посиланням.