У Дніпрі озеленили територію Центру підтримки дітей та сімей «Барвінок»

У Дніпрі тривають висаджування у рамках акції з озеленення #Дніпро_квітучий, ініційованої міським головою Борисом Філатовим. Упорядковують територію й у Центрі підтримки дітей та сімей «Барвінок». Його працівники разом з представниками КП «Транспортна інфраструктура міста» 22 квітня висадили 20 горобин і 15 кленів, а також понад десяток кущів спіреї.

«Добра акція вийшла. Гуртом з колегами попрацювали. Сподіваємося, рослини приживуться, розростатимуться і радуватимуть дітлахів центру. Озеленювати території потрібно. Це не лише естетично гарно виглядає, а й корисно з екологічної точки зору», – підкреслила інженерка КП «Транспортна інфраструктура міста» Оксана Юрчак.

Зі свого боку директорка Центру підтримки дітей та сімей «Барвінок» Тетяна Карпова додала: «Висадили дерева, кущі на клумбах як перед центральним входом, так і на подвір’ї зсередини. Паралельно наші працівники упорядковують територію центру: білять бордюри, фарбують дитячий майданчик. Завжди стежимо, щоб територія центру була охайною, а коли вона озеленена – ще гарніше».

Нагадаємо, минулого тижня працівники КП «Транспортна інфраструктура міста» разом з представниками інспекції з питань контролю за паркуванням, операторами парковок висадили алею ялівцю на території Центру підтримки дітей «Довіра».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.