Працівники КП «Дніпровський електротранспорт» навели лад та висадили дерева на території диспетчерської станції № 19

У Дніпрі прибирають і висаджують дерева на території диспетчерських станцій електротранспорту. Заходи проводять у рамках акції, ініційованої міським головою Борисом Філатовим #Дніпро_квітучий. 22 квітня працівники диспетчерської станції № 19 КП «Дніпровський електротранспорт» провели комплексне прибирання території, обробили клумби, підрізали кущі та висадили дерева.
«Ця станція обслуговує 2 трамвайні маршрути: № 18 та № 19. Вона спеціально створена для забезпечення комфортних умов відпочинку водіїв та кондукторів. Власне тому це місце має бути охайним не тільки всередині, а й зовні. За роки існування працівники станції створили на її території маленьку оазу. Сьогодні разом влаштували тут прибирання», – розповів заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради Володимир Сусленков.
Окрім прибирання, на території висадили десяток дерев: горобини та липи.
«Молоді дерева нам були дуже потрібні, адже у нас на території подекуди виникли голі острівці. Там ми й висадили. Разом доглядатимемо за саджанцями, щоб прижилися та створювали нам додаткову красу», – сказала начальниця диспетчерської станції № 19 КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради Галина Пишнограєва.
Садівниця Надія Лук’янчук додала: «Щоб клумби були квітучими, а дерева зеленими, потрібно багато сил та уваги. Я завжди стежу за тим, аби рослини були политі, щось підсіваю, підсаджую. Це ж для душі та затишку. Сьогодні от усі разом навели лад, адже красу навколо ми створюємо власними руками».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.