Без втрат води і зі стабільним тиском: що дасть масштабний ремонт на центральному водогоні у Дніпрі

22 квітня у Дніпрі проводяться планові аварійно-відновлювальні роботи на великому центральному водогоні, що проходить від Кайдацької насосно-фільтрувальної станції до ж/м Перемога-6. У зв’язку з цим на весь день відключено водопостачання на частині правого берега Дніпра, яка прилягає до набережної.

Вулиця Набережна Заводська (у районі Старого мосту) – одна із семи локацій, де одночасно проводять ремонтні роботи. 

«Аварійна бригада працює тут від самого ранку. Вже вирізано пошкоджену ділянку з тріщиною. Наразі проводяться зварювальні роботи на трубопроводі щодо улаштування відповідної сталевої 30-сантиметрової вставки. Загалом такі ж роботи одночасно проводяться й на інших точках ремонту. Після завершення не буде витоків води, наші абоненти матимуть стабільний тиск, а відтак – якісне водопостачання», – зазначив інженер інспекції по контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради Владислав Павленко. 

Начальник зміни дільниці № 7 КП «Дніпроводоканал» Юрій Лящевський, який працює на згаданій локації, підкреслив: «Замінюємо аварійну ділянку труби, яка піддалася корозії. Забезпечені усім необхідним обладнанням, тому нічого не заважає якісно зробити ремонт». 

Після завершення робіт воду планують включити опівночі, а цілковито відновити водопостачання – до 09:00 двадцять третього квітня.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.