На ділянці ж/м Придніпровськ з нуля встановили мережі зовнішнього освітлення

На житломасиві Придніпровськ від вулиці Немировича-Данченка до Гаванської з нуля встановили мережі зовнішнього освітлення. Раніше люди ходили ввечері у повнісінькій темряві, до того ж дорога має щільний трафік, в більшості тут їздять ваговози.

«Протяжність цієї лінії – 850 метрів. Тут встановили 17 нових опор, 23 кронштейни та 46 світильників. Працювало дві бригади по 10 людей», – розповів начальник експлуатаційно-технічного району №3 КП «Міськсвітло» Олег Коротушенко.

На все про все знадобилося три дні: у перший встановлювали електроопори, у два наступні – кронштейни та світильники. Робота кипітиме на житломасиві й наступного тижня. Олег Коротушенко поділився, що почнуть з частини дороги від Гаванської до самого залізничного переїзду: там буде близько 90 опор і понад дві тисячі кілометрів кабелю. Усе завершать до кінця травня.

А якщо у містян виникають питання до КП «Міськсвітло», звертатися можна до контакт-центру м. Дніпра за телефонами, які працюють цілодобово: +38 (056)732 12 12; +38 (095)732 12 12; +38 (096)732 12 12; +38 (073)732 12 12. Працівники комунального підприємства після отримання заявки перевіряють проблемну вулицю та визначають: оновлювати мережі зовнішнього освітлення або ж провести косметичний ремонт.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.