Як у Дніпрі готують електротранспорт до літнього сезону

У Дніпрі електротранспорт готують до літнього сезону: у депо № 2 перевіряють і чистять тролейбусні кондиціонери. Таке сервісне обслуговування відбувається щорічно. Системи кондиціонування ретельно чистять, перевіряють їхню герметичність, міняють фільтри тощо.

«На підприємстві КП «Дніпровський електротранспорт» нараховується 96 тролейбусів з кондиціонерами, у депо № 2 таких – 47. Кожна машина оснащена двома приладами: один працює у кабіні водія, інший – у пасажирському салоні. У середньому протягом робочого дня встигають перевірити та почистити три тролейбуси. Підготовку усіх одиниць плануємо провести протягом місяця», – сказав головний інженер депо № 2 КП «Дніпровський електротранспорт» Олександр Дворніченко.

Вмикає кондиціонери та виставляє рівень температури водій. Пульти керування розташовані у кабіні. За всіма технічними характеристиками і вимогами кондиціонери можна вмикати при температурі +15 градусів, однак доцільно їх використовувати при температурі +20-25.

«Коли на вулиці стає спекотно, на підприємстві виходить наказ, згідно з яким кожен водій під час виходу на маршрут має вмикати кондиціонер. За невиконання можуть оштрафувати. Температуру я можу встановлювати вручну, все інше регулюється автоматично. Максимальна різниця між температурою на вулиці та у салоні має становити 5 градусів», – розповів про деталі водій тролейбуса Євген Руденко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.