Безпечне місто: яку допомогу надає міська влада пожежним-рятувальникам у Дніпрі для успішного виконання службових обов'язків

У Дніпрі в рамках муніципальної програми «Безпечне місто» з року в рік виділяються кошти з міського бюджету для фінансової допомоги пожежно-рятувальній службі на різні потреби. Зокрема, й на ремонт обладнання, оновлення обмундирування, а також придбання пально-мастильних матеріалів.

За словами заступника директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради Дмитра Редьки, серед останнього – ремонт пожежних драбин. А цього року виділено 1,8 млн грн на придбання форменого одягу для особового складу пожежно-рятувальних частин.

«Пожежно-рятувальна служба виконує важливу і відповідальну справу – оберігає людські життя і матеріальні надбання від стихій, пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Тому мерія Дніпра і надалі фінансово підтримуватиме дніпровських рятувальників для їхнього успішного виконання службових обов’язків», – підкреслив Дмитро Редька. 

Зі свого боку заступник начальника 8-го державного пожежно-рятувального загону з ресурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, майор служби цивільного захисту Микола Білий подякував керівництву міста за постійну фінансову підтримку: «Цього разу очікуємо на оновлення форменого спорядження, а саме пожежних чобіт і рукавиць для усього особового складу – 260 пожежних-рятувальників. Саме ці речі найшвидше зношуються і потребують оновлення для безпечної роботи. Окрім того, щоквартально місто виділяє субвенцію на придбання пального. Така допомога – цінна і важлива».

За словами Миколи Білого, для виїзду на пожежу чи іншу надзвичайну ситуацію підрозділу необхідно зібратися за 45 секунд. Щоб витримувати нормативи, щотижня проводиться тренування співробітників ДСНС – збір/виїзд за тривогою. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.