Весняне прибирання: працівники виконавчих органів міськради очистили територію парку Глоби

Долучилися до весняного прибирання працівники виконавчих органів міськради Дніпра. Прибирали листя, сміття та гілки у парку Глоби. До толоки приєдналося більше ніж пів сотні людей.

«Очищуємо територію в обідню перерву. Розпочали з центральних сходинок до парку і дійдемо до місточка. До такого масштабного прибирання наші колеги приєднуються вже декілька років поспіль. Торік наводили лад у зеленій зоні, що на житломасиві Перемога», – поділилася начальниця організаційно-господарського управління департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів ДМР Яна Щегельська.

«На жаль, містяни залишають після себе багато сміття, і тому таке прибирання необхідне: буває, комунальники не встигають за один робочий день очистити все, що залишили після себе відпочивальники, і ми залучаємося до подібних прибирань», – розповів Валентин Пашковський, директор КУ «Спеціалізована установа з надання безоплатної первинної правової допомоги у місті Дніпрі» Дніпровської міської ради.

Закликала дніпрян приєднуватися до весняного прибирання і представниця ГО «Молодіжний медіа-центр Дніпро» Анастасія Кривогуз: «Краще та чистіше життя навколо починається тільки з нас. Ми маємо робити свій внесок, щоб Дніпро був квітучим та чистим. Тому прошу небайдужих виходити на толоки та наводити лад у зелених зонах біля свого дому».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.