Одна за трьох: дніпровські комунальники скоротили час ремонтів завдяки сучасній спецмашині

У Дніпрі після закінчення опалювального сезону комунальні служби починають підготовку до наступного: обстежують теплові камери, шукають місця витоків теплоносія, усувають тріщини, пориви на трубопроводах. У відповідному графіку ремонтних робіт КП «Коменергосервіс» є і вул. Прогресивна, 17 (ж/м Сонячний).

За словами головного інженера згаданого підприємства Германа Ликасова, частково ремонт на цій ділянці тепломережі виконали раніше, а сьогодні бригада його завершує.

«Проводяться зварювальні роботи із заміною ділянки трубопроводу завдовжки близько метра. Використовуємо нову спеціалізовану ремонтну машину з усім необхідним сучасним устаткуванням: верстати, зварювальне обладнання, установка для провітрювання теплових камер, генератори, мотопомпи. Завдяки такому автомобілю можна виконати увесь комплекс ремонтних робіт на теплотрасі. А раніше виїжджали декілька машин – для перевезення бригад, обладнання, спеціальної огорожі. А зараз усе вміщається в одному сучасному транспорті. У цілому виходить економія: робимо більше ремонтів за менше часу і з меншою кількістю пересувань», – розповів під час виїзної пресконференції 12 квітня Герман Ликасов.

Головний інженер КП «Коменергосервіс» також додав, що у планах підготовки до опалювального сезону замінити близько 3 км трубопроводів і понад 100 одиниць запірної арматури.

Зі свого боку майстер ділянки Дмитро Курінний зазначив: «Працювати з новою машиною, у якій є все необхідне сучасне обладнання, – одне задоволення. Раніше на місце ремонтів виїжджало по декілька аварійок. Та й обладнання вже було стареньке. А зараз – одна машина цілком укомплектована. Навіть більше, в автомобілі є зручна кабіна для персоналу, яка обладнана зв’язком із водієм. Завжди легше і приємніше працювати з новенькою технікою. Особливо, це актуально під час опалювального сезону, коли треба швидко усунути ту чи іншу аварійну ситуацію».

Дніпрянин Віктор Губа мешкає по вул. Прогресивній, 7, він схвалює роботу комунальників: «Молодці, що готуються до нового опалювального сезону заздалегідь. Наприклад, минулий сезон відбувся без негараздів, тепло завжди подавалось. Це й завдяки тому, що ремонти проводять вчасно».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.