У молодіжному парку «Новокодацький» висадили 120 дерев

120 дерев висадили у молодіжному парку «Новокодацькии?» в рамках проєкту «Озеленення планети», а також акціі? #Дніпро_квітучии?. Саджанці вкопували за заздалегідь розкресленим планом, щоб не розташовувати деревця хаотично, а також щоб їм було легко розростатися. Деякі алеї парку навіть повністю оновили: прибрали аварійні дерева, а замість них засадили молоді. 


«Висадили червону вербу, дуби, клени, липи, ясені й декоративні сливи. Ці дерева добре почувають на території парку, бо їм підходить ґрунт, також їх плоди можуть куштувати тваринки навесні та влітку», – розповів начальник відділу об’єктів зеленого господарства КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» ДМР Сергій Іщенко. Він додав, що комунальне підприємство планує провести осінню толоку: прибиратимуть зелені зони міста та висаджуватимуть дерева. 


Під час суботника 10 квітня у місті висадили понад 2,5 тисячі дерев і кущів. Загалом упродовж акції #Дніпро_квітучий силами міської влади, представників громадськості, екосвідомого бізнесу та небайдужих дніпрян у місті з’явиться понад 10 тисяч нових дерев і кущів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.