Весняне прибирання у Дніпрі: комплексне очищення проводять на вулиці Київській

У Дніпрі проводять комплексне прибирання на вулиці Київській. Робота ведеться у два етапи: спочатку працює техніка, а потім територію чистять вручну. Для цього задіяли бригаду із 6 осіб, навантажувач і дві вантажівки.
«Спочатку ми прибираємо осередки негабариту, тобто звалища листя, гілля та побутового сміття, яке місцеві мешканці виносять та кидають біля дороги. Таких по вулиці 15-20. Після роботи техніки наші працівники вручну прибирають дрібне сміття, вигрібаючи його з трави. Це папірці, пакети, пляшки тощо», – зазначив заступник директора ТОВ «Екологія-Д» Віталій Квас.
Також він додав, що довжина вулиці становить понад 2 км, з досвіду, загальна вага вивезеного звідси сміття буде близько 50 тонн.
«Вулиця Київська – це в’їзд у місто, який має бути чистим. Буває дуже образливо, що після нашого прибирання буквально за кілька днів на тому ж місці знову утворюється купа сміття. Хотілося б, щоб мешканці все ж таки дотримувалися порядку та цінували працю інших», – зауважила майстриня ділянки Рита Мінченко.
Із причинами утворення сміттєзвалищ місцеві погоджуються. Мешканець району Олександр каже: «Дійсно, гілля та листя з усіх будинків, що стоять поряд, виносять сюди у контейнери. Якщо вони заповнені, то залишають сміття поряд. Добре, що тут прибирають, адже така вулиця, якою приїжджають до міста, має бути чистою».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.