Дніпро квітучий: десятки молодих кленів з’явились на ж/м Придніпровськ

У Дніпрі триває озеленення міста у рамках акції #Дніпро_квітучий. Чергове висадження дерев організували на житловому масиві Придніпровськ. У районі перехрестя вулиць 20-річчя Перемоги та Автопаркової з’явились десятки молодих кленів. Захід організував департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради. Долучилися й слухачі «Університету третього віку». Загалом у рамках акції працівники департаменту висадять понад 300 дерев. 

«Новими саджанцями не лише озеленюємо місто, а й змінюємо його екосистему. Завдяки деревам і повітря стає чистішим. Акція #Дніпро_квітучий набирає масштаби. До висадження дерев, кущів масово долучилися громадські організації, екоактивісти, підприємства, різні установи. І, звісно ж, працівники департаментів й управлінь міської ради. Уже завтра, 10 квітня, по місту відбудеться багато суботників, під час яких буде висаджено близько 2,5 тис. молодих рослин», – розповів директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.

Представник мерії також підкреслив, що висаджуватимуть дерева до Великодня, а до 9 травня закінчать висадження квітів: «Загалом по місту планується висадити понад 10 тис. дерев і кущів. Локації обираються на прохання містян. Окрім того, консультуємося з профільними фахівцями щодо відповідності ґрунтів на тій чи іншій території». 

Слухачка «Університету третього віку» Людмила Горнак у захваті від нової кленової алеї. Жінка до акції долучилася разом з трьома подругами: «Усі ми вчотирьох відвідуємо університет і на подібні заходи ходимо разом. Звісно, і цього разу зголосилися висадити молоді дерева на рідному масиві. Така гарна алея з кленами вийшла! Тішить, що й ми шість саджанців висадили. Приємно буде приходити сюди, гуляти і відпочивати».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.