Щодня близько сотні дніпрян незаконно залишають авто на місцях для людей з інвалідністю

Поліцейські та інспекція з питань контролю за паркуванням провели рейд у Дніпрі щодо несумлінних водіїв, які паркуються на місцях, призначених для людей з інвалідністю. Водночас знайшли й інших порушників.

 «Паркувальні місця для людей з інвалідністю більші за розмірами, щоб водій міг комфортно відкрити дверцята автівки та витягнути візок, а якщо він зупиниться на звичайному місці – такі маніпуляції неможливі. Зазвичай у водіїв, які мають інвалідність, на транспортному засобі майорять спеціальні наліпки», – розповіла голова ГО «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра»». 

Щоб залишити машину, треба кружляти центром, зізнається дніпрянин Олександр Супрун: «Я далеко не можу паркуватися, бо треба ще на візку подолати довгий шлях. А де близько паркувальне місце, яке призначене для мене, то вже зайняте автівкою без наліпок і знаків. Я вважаю, що подібні рейди дуже важливі». 

Щодня у Дніпрі фіксується понад 1000 порушників паркування, а 100 з них – це ті, хто залишають авто на місцях для людей з інвалідністю, розповідає інспектор з питань паркування інспекції з питань контролю за паркуванням ДМР Сергій Островський. Серед порушень – і залишені біля зупинок громадського транспорту автомобілі. Один з таких на вул. В. Мономаха під час рейду довелося евакуювати на штрафмайданчик.

 «Інспекція спільно з поліцією евакуює авто, яке заважає руху як транспорту, так і людей. Далі правоохоронці вже притягають несумлінних водіїв до відповідальності. Якщо містяни побачили подібне порушення, треба звертатися на гарячу лінію інспекції 068-578-04-37 або до патрульної поліції», – зауважила в. о. начальника інспекції з питань контролю за паркуванням Марія Алейніченко. Вона додала: за тиждень фіксують понад 4000 порушень правил паркування, а на штрафмайданчик потрапляє більше ніж 50 автомобілів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.