Про запровадження Дніпровською міською радою циклу безкоштовних просвітницьких заходів з актуальних питань започаткування та ведення підприємницької діяльності

Уперше в Україні серед органів місцевого самоврядування Дніпровська міська рада рішенням від 24.03.2021 № 10/5 затвердила Програму щодо реалізації регуляторної діяльності Дніпровською міською радою та її виконавчими органами на 2021– 2025 роки (далі – Програма), метою якої є використання нових підходів і запровадження заходів для забезпечення відкритості та прозорості регуляторної діяльності під час розробки проєктів регуляторних актів, вивчення громадської думки та встановлення зворотного зв’язку з бізнес-спільнотою міста, проведення безкоштовних просвітницьких заходів з правових та інших актуальних аспектів ведення бізнесу тощо.

Програму підготовлено на виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Затвердження Програми зумовлено намірами міської влади запровадити сучасний сервісний підхід у взаємодії з бізнесом та громадськістю, сприяти впровадженню різних цифрових інструментів для поліпшення такої взаємодії; проводити заходи, спрямовані на підтримку підприємництва у місті Дніпрі.

Завдяки реалізації заходів Програми до процесу розробки та відкритих обговорень проєктів регуляторних актів більш активно долучаться не тільки регуляторні органи – безпосередні розробники, але і громадяни, суб’єкти господарювання, їх об’єднання, консультативно-дорадчі органи.

Заходами Програми передбачено впровадження проєктів з онлайн-навчання з подальшим розміщенням інформації на вебресурсах тощо.

Перший цикл освітніх вебінарів буде розпочато найближчим часом у квітні поточного року.

Слідкуйте за нашими анонсами на офіційному вебсайті Дніпровської міської ради та на сторінках Фейсбук та Інстаграм!

Рішення міської ради від 24.03.2021 № 10/5 "Про затвердження Програми щодо реалізації регуляторної діяльності Дніпровською міською радою та її виконавчими органами на 2021– 2025 роки" (Рішення міської ради у форматі .doc, додаток 1 у форматі doc, додаток 2 у форматі .doc)

 

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.