Весняне прибирання та озеленення: де проведуть суботники

У Дніпрі під час масового весняного прибирання міських територій особлива увага приділяється і ліквідації стихійних смітників. Для цього працює відповідна муніципальна програма департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.

За словами заступниці директора департаменту Ірини Козлової, за минулий рік у місті ліквідовано понад 70 стихійних сміттєзвалищ, звідки вивезли понад 8 тис. тонн відходів. Нинішнього року відповідні роботи продовжуватимуться: у планах прибрати приблизно такий же обсяг.

«Декілька років тому створена карта проведення суботників – на відкритій мапі Дніпра https://mapa.dniprorada.gov.ua. Окрім того, допомагаємо з вивезенням зібраного під час суботника. Рекомендуємо пакети складати біля найближчих контейнерних майданчиків або у місцях, доступних для проїзду сміттєвозів. Безкоштовно усе сміття вивеземо на полігон «Правобережний», – підкреслила під час прямої телефонної лінії 7 квітня Ірина Козлова.

Вона зазначила, що до весняного прибирання можуть долучитися усі охочі. Інформацію з проведення суботників або вивезення прибраного можна подавати на електронну пошту [email protected] або за телефонами: 067 88 104 86, 066 96 97 511.

Паралельно з прибиранням територій проводитиметься і масове озеленення, організоване різними департаментами мерії Дніпра.

Водночас начальник відділу природоохоронних заходів управління охорони навколишнього середовища Олексій Міхєєв нагадав, що у місті ще позаторік ухвалили правила поводження із зеленими насадженнями.

«У відповідному додатку цього рішення є 780 видів дерев і чагарників, рекомендованих висаджувати у степовій кліматичній зоні, до якої належить і Дніпро. Серед дерев – це дуби, липи, клени, горобина, в’яз, горіх волоський тощо. З-поміж чагарників – спірея, бузина, шипшина, глід та інші», – додав Олексій Міхєєв.

Зі свого боку начальник управління з експлуатації житлового господарства Віталій Слєпцов зазначив: щочетверга міська комісія у складі представників різних профільних служб проводить інспекційний об’їзд – моніторять санітарний стан територій. За підсумками складається протокол, кожна служба отримує доручення з терміном виконання.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.