Погода

Весняне прибирання: на вулицях і подвір’ях Дніпра масово наводять лад

У Дніпрі комунальні служби масово наводять лад у різних районах міста. Бригади КП «Міськсвітло» очищають світильники зовнішнього освітлення. Роботи почали з бульварної частини просп. Д. Яворницького.

«Тут понад 150 світильників. У спеціальному мильному розчині миємо кожен плафон. Потім візьмемось за фарбування стійок. Після зими таке прибирання досить актуальне, адже накопичилось багато пилу та бруду. Після проспекту Д. Яворницького митимемо ліхтарі й на інших ділянках, зокрема й на набережній. Загалом за нами закріплено понад 500 світильників, які поступово усі вимиємо», – розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 1 КП «Міськсвітло» Олександр Приходько. Водночас інші бригади КП «Міськсвітло» активно очищають опори освітлення від рекламних оголошень. Одна з таких 5 квітня працювала на подвір’ях просп. О. Поля, 59 та вул. Мініна, 13, 15, 17.

«Очистили тут близько двадцяти опор зовнішнього освітлення – тобто ті, що перебувають на нашому балансі. Складність робіт у клеї, який гарно зчіплюється. Тому інколи докладаємо більше часу. Загалом на балансі підприємства близько 14 тис. опор зовнішнього освітлення. Постійно проводимо ревізію і обов’язково заносимо до титульного списку такого прибирання», – підкреслив начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Андрій Алексєєв.

Дніпрянка Валентина Трохимівна підтримує роботу комунальників: «Молодці! А то вже вщент позаліплювані, а зараз, дивіться, як чисто одразу стало на території. Очам приємно, коли навкруги прибрано».

У благоустрої території задіяні й компанії, які обслуговують житлові будинки й прилеглі території. Одна з таких локацій – дитячий майданчик у районі вул. Набережної Перемоги, 136 та пров. Добровольців, 6. Тут серед іншого прибрали близько 3 кубів сміття, пофарбували гойдалки, відновили лавочки, завезли пісок, а також висадили саджанці.

«Так вийшло, що ця територія без балансоутримувача, тобто системного обслуговування не було. Таких територій по Соборному та Індустріальному районах, які ми обслуговуємо, близько 20-ти, зокрема й великі території між багатоповерхівками. Тому, щоб і вони були чистими, поступово їх упорядкуємо і доглядатимемо у подальшому. Паралельно зараз такі ж роботи проводяться на просп. Миру, 13. Охочі мешканці теж можуть приєднатися до такого весняного прибирання протягом квітня. Відповідні заявки можна залишати за телефоном: 050-56-77-100», – розповів директор обслуговувального підприємства «КОД» Максим Дегтяренко.

Молода матуся Анастасія Старішко у захваті від прибраної території дитячого майданчика: «Так усе гарно зробили. Очистили територію від купи сміття, пофарбували каруселі, завезли новенький пісочок, лавочки теж оновили і пофарбували. Приємно тепер буде тут з донечкою гуляти».

Пані Вікторія, мешканка будинку, теж у захваті: «Так все добросовісно і комплексно зробили. Майданчик прибрали так, що як новенький!».