Весняне прибирання: на вулицях і подвір’ях Дніпра масово наводять лад

У Дніпрі комунальні служби масово наводять лад у різних районах міста. Бригади КП «Міськсвітло» очищають світильники зовнішнього освітлення. Роботи почали з бульварної частини просп. Д. Яворницького.

«Тут понад 150 світильників. У спеціальному мильному розчині миємо кожен плафон. Потім візьмемось за фарбування стійок. Після зими таке прибирання досить актуальне, адже накопичилось багато пилу та бруду. Після проспекту Д. Яворницького митимемо ліхтарі й на інших ділянках, зокрема й на набережній. Загалом за нами закріплено понад 500 світильників, які поступово усі вимиємо», – розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 1 КП «Міськсвітло» Олександр Приходько. Водночас інші бригади КП «Міськсвітло» активно очищають опори освітлення від рекламних оголошень. Одна з таких 5 квітня працювала на подвір’ях просп. О. Поля, 59 та вул. Мініна, 13, 15, 17.

«Очистили тут близько двадцяти опор зовнішнього освітлення – тобто ті, що перебувають на нашому балансі. Складність робіт у клеї, який гарно зчіплюється. Тому інколи докладаємо більше часу. Загалом на балансі підприємства близько 14 тис. опор зовнішнього освітлення. Постійно проводимо ревізію і обов’язково заносимо до титульного списку такого прибирання», – підкреслив начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Андрій Алексєєв.

Дніпрянка Валентина Трохимівна підтримує роботу комунальників: «Молодці! А то вже вщент позаліплювані, а зараз, дивіться, як чисто одразу стало на території. Очам приємно, коли навкруги прибрано».

У благоустрої території задіяні й компанії, які обслуговують житлові будинки й прилеглі території. Одна з таких локацій – дитячий майданчик у районі вул. Набережної Перемоги, 136 та пров. Добровольців, 6. Тут серед іншого прибрали близько 3 кубів сміття, пофарбували гойдалки, відновили лавочки, завезли пісок, а також висадили саджанці.

«Так вийшло, що ця територія без балансоутримувача, тобто системного обслуговування не було. Таких територій по Соборному та Індустріальному районах, які ми обслуговуємо, близько 20-ти, зокрема й великі території між багатоповерхівками. Тому, щоб і вони були чистими, поступово їх упорядкуємо і доглядатимемо у подальшому. Паралельно зараз такі ж роботи проводяться на просп. Миру, 13. Охочі мешканці теж можуть приєднатися до такого весняного прибирання протягом квітня. Відповідні заявки можна залишати за телефоном: 050-56-77-100», – розповів директор обслуговувального підприємства «КОД» Максим Дегтяренко.

Молода матуся Анастасія Старішко у захваті від прибраної території дитячого майданчика: «Так усе гарно зробили. Очистили територію від купи сміття, пофарбували каруселі, завезли новенький пісочок, лавочки теж оновили і пофарбували. Приємно тепер буде тут з донечкою гуляти».

Пані Вікторія, мешканка будинку, теж у захваті: «Так все добросовісно і комплексно зробили. Майданчик прибрали так, що як новенький!».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.