Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Спортсмени з Дніпра стали переможцями і призерами чемпіонатів України з шашок-100

У Дніпрі завершився чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юніорів. Вихованці Дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 9  ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза здобули медалі різного ґатунку. Так Віра Попруга виборола друге місце з класичних шашок серед молоді до 26 років, а Марія Острецова – перші місця з класичних шашок, швидкої гри та блискавичної гри у категорії до 16 років.

Окрім того, Віра Попруга та Олексій Прокуда здобули золоті медалі з класичних шашок, швидкої гри та блискавичної гри у категорії до 26 років в особисто-командному заліку.

А напередодні у Херсоні завершився чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів та юнаків, де змагалися спортсмени з 7 регіонів країни. Віра Попруга стала чемпіонкою України з класичних шашок серед юніорок до 19 років.