Дніпро унікальний: трамваї, тролейбуси та автобуси міста мають єдиний дизайн

У Дніпрі брендують громадський транспорт. Кожен має свій колір: тролейбуси – лазурові, трамваї – гранатові, а автобуси – жовто-гарячі. Зовні наноситься обов’язковий елемент – дніпровська хвиля, логотип міста, інвентарний номер та назва перевізника. У салонах також усе приведено до єдиного зразка: розміщено схему руху громадського транспорту, застережні стікери (червоні), ті, на яких вказано вартість проїзду, способи оплати та розмір штрафу (жовті), та ті, що позначають спеціальні місця для людей з інвалідністю (сині), а також де можна перевозити дитячі візочки, велосипеди тощо.
«Брендування громадського транспорту має низку переваг: перша – це єдиний уніфікований вигляд усього рухомого складу, друга – упізнаваність для мешканців і гостей міста, по-третє – зручність в орієнтуванні для пасажирів. До того ж зовнішній вигляд має викликати повагу і відповідно змінювати ставлення містян до громадського транспорту», – зазначив головний художник міста Сергій Білопольський.
Брендують громадський транспорт після придбання рухомого складу. Перефарбування потребують трамваї та автобуси. Тролейбуси доставляють з заводів уже у належному вигляді.  Наразі у Дніпрі брендовано більше ніж 20 % усього громадського транспорту .
«Ще одним кроком у процесі брендування стане заміна автобусних трафаретів. Їх зроблять в одному форматі: назви вулиць, якими курсує маршрут, будуть написані державно мовою у кольорах бренду. Планується, що до кінця листопада трафарети в усіх автобусах буде замінено», – додав спеціаліст сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.
Переваги брендування відзначають і ті, хто працює на громадському транспорті.
«Нові трамваї не тільки зручні у керуванні, вони ще й зовні дуже гарні. Приємно, коли машина охайно виглядає, а не заклеєна якоюсь рекламою. Такий вигляд подобається не тільки працівникам, а й пасажирам. Це видно», – розповіла водійка трамвая № 1 Галина Новікова.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.