Рухомий склад дніпровського електротранспорту поповнився ще 10-ма трамваями з Німеччини

Дніпро поповнився черговою партією трамваїв з Німеччини. До міста прибули 10 вагонів. Осучаснення рухомого складу електротранспорту на безпечний, комфортний, екологічний та дешевий – обіцянка мера Дніпра Бориса Філатова перед виборами, яка виконується. Перед виїздом на маршрути трамваї модернізують, перевірять на безпеку.

«Вагони знаходяться у гарному стані і мають низку переваг, одна з яких – економія до 30% електроенергії. Трамваї переобладнують у міській вагоноремонтній майстерні, зокрема адаптують під місцеву колію, а також перефарбують у червоний колір (під дизайн-код міста), встановлять GPS-навігацію тощо. Із десяти вагонів шість курсуватимуть за маршрутом № 12, а чотири – працюватимуть на маршруті № 11 або № 15», - зазначив головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий.

На сьогодні дніпрян вже перевозять 40 німецьких трамваїв, які надійшли у минулі роки. Їхню перевагу оцінила і водійка Оксана Баскова, яка керує трамваями вже майже 20 років: «Працювати за кермом такого вагону зручно і комфортно. Серед іншого тут є електронний пульт, кондиціонер в кабіні водія, що влітку дуже зручно». Тим часом у вагоноремонтній майстерні кипить робота над оновленням чергової партії трамваїв. «Вагони без пошкоджень. Зараз найголовніше – адаптувати ходову частину під місцеву колію, над чим зараз і працюємо, - підкреслив працівник вагоноремонтної майстерні Сергій Демченко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.