У Дніпрі після капітального ремонту відкрили вхідну групу амбулаторії № 3 ЦПМСД № 9

В амбулаторії № 3 центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 (вул. Батумська, 13) після капітального ремонту відкрили перший поверх і вхідну групу будівлі. Там улаштували нові сходи, пандус, реконструювали ґанок, вхід і хол, а також оновили кабінети. Серед іншого, встановили нові двері, зокрема й автоматичні, а всередині вхідної групи виконали всі необхідні внутрішні роботи. Облаштували в амбулаторії і зону для мам із дітьми, місце для дитячих візочків, вбиральні, одна з яких обладнана для людей з інвалідністю. У холі улаштували вказівники зі шрифтом Брайля і тактильну плитку.

«Будівлі амбулаторії вже майже 50 років, і жодного разу не проводився капітальний ремонт. Тут оновлено цілком усе, зокрема й замінено усі комунікації. Для зручності зроблено перепланування приміщення. Відремонтовано також кабінети – у кожному є кондиціонер, нові меблі, медобладнання. Усе зроблено з урахуванням норм доступності, щоб пацієнти з інвалідністю мали можливість безперешкодно потрапити до будівлі і комфортно обслуговуватися. Із 22 300 пацієнтів амбулаторії близько 3 тисяч – особи з інвалідністю, зокрема 59-ть з вадами зору, 39-ть ті, що пересуваються на візках. На реконструкцію першого поверху та вхідної групи амбулаторії з міського бюджету виділено майже 16 млн грн, а також 213 тис. грн на оновлення меблів і медобладнання у кабінетах лікарів», – розповіла під час виїзної пресконференції генеральна директорка центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 Галина Одінцова. 

Зі свого боку завідувачка амбулаторії № 3 Ірина Єрьоменко зазначила: «Амбулаторія дійсно вже потребувала капітальних ремонтних робіт. Власними силами підтримували, але все вже було геть стареньке. А зараз – інша річ. Ми, лікарі, як і наші пацієнти, просто в захваті від такого капітального оновлення закладу. Усе нове, із максимальними зручностями для людей з інвалідністю, матусь з візочками. Вдячні керівництву міста, що можемо працювати у таких комфортних умовах».

Дніпрянка Любов Крупнова вже понад десять років обслуговується у згаданій амбулаторії: «Раніше не дуже привабливо тут було: зовнішній вигляд бажав кращого, як то кажуть. Звісно, персонал пильнував чистоту. Зараз, після ремонту, сюди приємно приходити. Усе новеньке, якісно зроблене. Око радіє гарним перетворенням, завдяки яким відчувається, що міська влада турбується про мешканців», – підкреслила жінка.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.