Позиція адміністрації лікарні № 6: нові відділення і більше вузькопрофільних фахівців – очікуваний результат об’єднання лікувальних закладів

У Дніпрі реорганізують деякі лікувальні заклади. До міської клінічної лікарні № 6 приєднають лікарні № 9 та № 11.

За словами генерального директора лікарні № 6 Валерія Чорного, реорганізація дозволить якісно покращити надання медичної допомоги пацієнтам, зробити її більш комплексною.

«Приєднання до нас згаданих лікарень дозволить розширити мережу відділень. Зокрема, плануємо відкрити нове відділення реабілітації. А ті, що дублюються, згуртуємо. Серед таких, наприклад, кардіологічне, ревматологічне відділення. Територіально лікарні залишаються на своїх місцях, медпрацівники теж продовжують працювати. Наразі у лікарні № 6 з НСЗУ законтрактовано 25 медпослуг на фінансування, з реорганізацією зможемо збільшити їх іще на 5-7 видів, а відтак – це більше фінансових можливостей на оновлення, зокрема і медобладнання. Загалом після реорганізації лікарня № 6 стане базовим багатопрофільним закладом для надання медичної допомоги мешканцям лівого берега», – підкреслив Валерій Чорний.

Зі свого боку завідувачка консультативно-діагностичного відділення лікарні № 6 Наталія Подоляк зазначила: «Серед основних переваг об’єднання лікарень – збільшення вузькопрофільних спеціалістів. Наприклад, у нашому відділенні консультують лікарі майже усіх напрямів, але все ж деяких не вистачає чи не представлені взагалі – алерголог, ревматолог та інші. Словом, з медична допомога у нас буде ще більш комплексною».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.