Для зручності дніпрян: як швидко отримати відео з камер Ситуаційного центру

22 лютого у департаменті інформаційних технологій Дніпровської міської ради розповіли, як дніпрянам швидше отримати відео від Ситуаційного центру, без паперової тяганини, а також не чекати довго на відповідь. «Кабінет мешканця м. Дніпра» на сайті – наразі це єдина точка входу до всіх сервісів нашого міста та всіх послуг, які ми надаємо в електронному вигляді. Кожен дніпрянин може зайти туди, пройшовши зручну авторизацію: через BankID або електронний цифровий підпис. Далі – обрати послуги: можна отримати довідку про склад сім’ї, дізнатися, чи є ви в реєстрі мешканців або як до нього потрапити. Також можна записатися до дитячого садочка. Можна подати заявку до системи Контакт-центр міської ради, звернення до міської ради та отримати відповідь онлайн», – зазначила Альона Чуєва, директорка департаменту інформаційних технологій ДМР.

А от щоб за спрощеною процедурою отримати відповідь на запит до Ситуаційного центру, в «Кабінеті мешканця» треба заповнити дату, час і місце події та вказати її причину. Усі дані користувача будуть вже автоматично прив’язані. «Мешканці міста можуть подати запит на отримання відео в онлайн режимі 24 години на добу протягом 45 днів від дати події. Не треба як раніше надавати паперові копії паспорта. Протягом 5 робочих днів буде надана відповідь з посиланням на відео, яке зберігатиметься 21 день», – підкреслила Альона Чуєва. На початок 2021 року вже було здійснено 24 запити до Ситуаційного центру через «Кабінет мешканця». За день ним користуються більше ніж 1000 дніпрян.

«Розширення функціоналу «Кабінету мешканця» щодо отримання даних з камер відеоспостереження для жителів Дніпра – це один з перших невеликих кроків на шляху цифрової трансформації нашого міста і якісного поліпшення роботи самого сервісу», – підкреслив заступник міського голови з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков. Для реєстрації у «Кабінеті мешканця м. Дніпра» можна перейти за посиланням.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.