Online-ярмарок вакансій для випускників та шукачів роботи

Online-ярмарок вакансій для випускників та шукачів роботи

Одним із приорітетних напрямів роботи служби зайнятості є працевлаштування випускників професійних навчальних закладів та пошук шляхів подолання безробіття даної вікової групи. Розв’язати проблеми зайнятості випускників можна тільки шляхом цілеспрямованої та  систематизованої співпраці служби зайнятості та навчальних закладів.

Саме тому, уже традиційно, відділ рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості організував таку активну форму пошуку роботи як online-ярмарок вакансій, який проводиться разом з потужними підприємствами міста і має на меті задовольнити як шукачів роботи, так і роботодавців – у якісному підборі кадрів.

До заходу були запрошені роботодавці, які давно співпрацюють з Дніпровським міським центром зайнятості: ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», «Дніпропетровська дирекція АТ «Укрпошта», АТ «А-БАНК», «Полк поліції особливого призначення» Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області, Національна Гвардія України, ТОВ «КІНО ТЕМА».  Всього участь у заході взяли 6 роботодавців та 25 випускників Дніпропетровського індустріального коледжу.

Online-ярмарок складався з 2х етапів. На початку трансляції начальник відділу рекрутингу Юлія Лимар презентувала🗣 учасникам спектр послуг, які надає відділ рекрутингу, сучасні форми працевлаштування такі як: Google-анкета шукача роботи, яку можна заповнити оnline;  прелік сайтів та соціальних мереж для перегляду цікавих вакансій; та актуальні контакти📧 за якими шукачі роботи можуть надіслати своє резюме📝 та звернутися з приводу пошуку роботи.

В форматі заходу роботодавці презентували бульш ніж 50  актуальних вакансій різного спрямування: від робітничих професій до держслужбовців. Слухачі були проінформовані про перспективи розвитку, соціальні гарантії, умови праці робітників, заробітну плату та ін. Випускники мали змогу поставити усі цікавлячи їх запитання та отримали вичерпні відповіді.

Під час другого етапу учасники ярмарку мали можливість отримати консультацію з профорієнтації від спеціалістів Дніпровського міського центру зайнятості. Фахівці відділу профорієнтації провели тренінг по написанню резюме та самопрезентації, що стало важливим кроком на шляху до працевлаштування випускників, особливо зважаючи на відсутність досвіду молодих шукачів роботи.

У цілому ярмарок вакансій пройшов в атмосфері взаєморозуміння та співпраці, випускники отримали корисні знання та навички, дізналися про можливості та сервіси служби зайнятості, а роботодавці запросили зацікавлених шукачів роботи для більш детального ознайомлення із запропонованою роботою та умовами.

Сподіваємось, що проведений online-ярмарок стане стартовим майданчиком у кар'єрі для майбутніх молодих фахівців та посприяє оперативному забезпеченню працедавців кадрами.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.