Рекрутинг служби зайнятості

Рекрутинг служби зайнятості

Що робити, аби максимально оперативно знайти потрібного спеціаліста? Правильно, звернутися до рекрутера служби зайнятості!

Рекрутинг – один із напрямків роботи з роботодавцями. Служба зайнятості гарантує: у співпраці з фахівцями-рекрутерами роботодавець без зайвих клопотів, безкоштовно і максимально швидко знайде собі кваліфікованого працівника.

Такі спеціалісти є у кожному центрі зайнятості. Вони знайдуть претендента на робоче місце не лише у базі даних офіційно зареєстрованих безробітних, а й серед іншого незайнятого населення на відкритому ринку.

Ще одна перевага: роботодавцю не потрібно витрачати час на відбір кандидатів із великої кількості охочих, адже попередню співбесіду рекрутери проведуть самі.

За вашим бажанням служба зайнятості організує online-співбесіду з потенційними кандидатами на посаду.

У період карантинних обмежень були започатковані online-ярмарки вакансій за участю провідних підприємств міста. Роботодавці активно використовують такий спосіб спілкування з безробітними, адже він дає можливість презентувати своє підприємство та особисто познайомитися з претендентами на робоче місце.

Зустрічі у форматі «Роботодавець – рекрутер – шукач роботи» здобули надзвичайну популярність, адже сприяють швидкому укомплектуванню робочих місць. В умовах обмежувальних заходів - це чудова нагода донести інформацію про вакансії до осіб, які шукають роботу, та надати можливість роботодавцю дистанційно поспілкуватися одразу з декількома претендентами на робоче місце. Участь у таких заходах безкоштовна та доступна для всіх охочих.

До того ж фахівці служби зайнятості постійно формують базу клієнтів - шукачів роботи, і як тільки з’являється бажана вакансія, обов’язково повідомляють про неї претендента.

Чекаємо вас у будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.

Наша #НайбільшаБазаМожливостей до ваших послуг!

#ДСЗ #служба_зайнятості

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.