Борис Філатов: продовження оптимізації заощадить чималі кошти, що спрямують на розвиток міського середовища та його інфраструктури

10 лютого у Дніпрі відбулася третя позачергова сесія міськради. Ключове рішення – скорочення кількості чиновників мерії на 655 штатних одиниць, що становить майже чверть від їх попередньої кількості. Водночас низку комунальних підприємств об’єднали між собою. Мер Дніпра Борис Філатов наголосив: це – вже другий етап оптимізації, і її продовжуватимуть.

«Подальші плани нині опрацьовуються. Насамперед ми скорочуватимемо адміністративний персонал. Далі на порядку денному – наведення ладу в будинках культури, бібліотеках, спортивних школах. Безумовно, від цього не постраждають ані діти, ані читачі. Утім, ця історія повинна бути впорядкованою, адже вона тягне з міського бюджету десятки мільйонів гривень. У результаті цієї оптимізації (у діалозі з територіальною громадою та професійними середовищами) нам вдасться максимально м’яко заощадити чималі кошти, що будуть спрямовані на розвиток міського середовища та його інфраструктури», – сказав Борис Філатов, підбиваючи підсумки сесії.

Очільник міста подякував депутатському корпусу за підтримку його ініціатив стосовно оптимізації структури мерії. Її розлоге представлення проводили раніше, зокрема й напередодні сесійного засідання – під час погоджувальної ради та у депутатських комісіях.

Ще одна новація стосується реорганізації адміністрації Індустріального і Самарського районів – тут утворюється Лівобережна адміністрація Дніпровської міської ради. Замість адміністрацій Центрального і Чечелівського районів буде Центральна адміністрація міськради. «Ми пішли цим шляхом, щоб скоротити кількість чиновників райвиконкомів», – пояснює мер Дніпра.
Водночас сесійним рішенням ухвалено створення низки нових департаментів, утім зробили це без збільшення штатної структури. Це – радше ефективне переформатування, проведене, зокрема, на даних аудиту. Так, у новій структурі будуть департамент по роботі з доходами місцевого бюджету, департамент капітального будівництва, а також управління з питань самоорганізації населення. Останнє опікуватиметься безпосередньо питаннями ОСББ, що було передвиборною обіцянкою міського голови.

Нова структура виконавчих органів буде опублікована на сайті міськради.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.