Учнівський квиток у Дніпрі: відповіді на поширені запитання

У Дніпрі в рамках проєкту «Безпечна школа» нові учнівські квитки вже отримали 40 тис. школярів. Процес триває й досі. Планується, що усі школярі будуть з документом уже до кінця поточного навчального року, – розповів спеціаліст департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Артем Трапезніков.

Для молодшої, середньої та старшої школи створені різні зразки учнівських квитків: аби одинадцятикласники не користувалися документом з неактуальною фотографією. Усі вони пластикові, з індивідуальним чипом і виконують функцію пропуску до школи через турнікет. Також школярі можуть використовувати їх як проїзний документ: його слід пред’явити в електротранспорті для безкоштовного проїзду чи проїзду з 25% знижкою в автобусному транспорті. Крім того, зі знижкою можна відвідувати муніципальні музеї та театри.

«Ми отримуємо багато питань «чому так довго?». Існує багато етапів: оцифровування, верифікація, відправка до друку, надходження до складу, розфасовування, повідомлення директору закладу про готовність партії та доставка до школи. Часто ми стикаємося з помилками в анкетах, потрібен час для уточнення інформації у батьків, її виправлення», – зазначив Артем Трапезніков.

За словами спеціаліста департаменту гуманітарної політики, чимало питань також пов’язані з внесенням до анкет паспортних даних батьків: «Батьки можуть вказати дані не тільки паспорта, а будь-якого юридичного документа, який підтверджує особу. Це може бути, наприклад, водійське посвідчення. Вони потрібні тільки для підтвердження родинного зв’язку батьків з дитиною. Це продиктовано безпекою: інформація про вашу дитину не повинна надходити сторонній людині».

Марія Куровська, мати учня СЗШ № 24, розповідає, що заповнила електронну форму для отримання учнівського квитка щойно дізналася про неї: «Моя дитина вже отримала, можна сказати, свій перший документ, який може носити із собою. Оскільки свідоцтво про народження із собою не носить. Одна з суттєвих переваг – знижки у громадському транспорті. Ми з нетерпінням чекаємо, коли будуть доступні й інші послуги, такі як електронний щоденник і розклад». Якщо ж дитина загубила учнівський квиток або змінила школу, батьки повинні зателефонувати на гарячу лінію проєкту «Безпечна школа» і залишити дані для перевипуску картки: 063 876 94 49, 067 876 94 49, 050 876 94 49 (щодня з 9:00 до 18:00).

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.