Депутати Дніпра звернулися до Кабміну з проханням продовжити строк укладання договорів з НСЗУ щодо фінансування без підтвердження доступності будівлі для маломобільних осіб

Депутати Дніпра звернулися до Кабінету Міністрів з проханням продовжити строк укладання договорів закладами охорони здоров’я з Національною службою здоров’я України для отримання фінансування без наявності документа, що підтверджує доступність будівлі та приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. У зверненні йдеться про внесення змін до законодавства України.

«Відповідно до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів Украі?ни від 25.04.2018 № 410 «Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» до 31.12.2020 заклади охорони здоров’я, які бажають укласти договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, не подають сканованої копії документа, що підтверджує доступність будівлі та приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до будівельних норм і правил. Заклади охорони здоров’я не мають можливості до кінця року отримати відповідний документ, як це передбачено Постановою, через недостатність часу для створення умов. Просимо внести зміни до законодавства України та продовжити строк укладання договорів закладами охорони здоров’я з НСЗУ без наявності згаданого документа для отримання фінансування», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, аби отримати фінансування від НСЗУ, заклади охорони здоров’я мають бути обладнані для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.