Дніпровська міська рада підписала меморандум з Благодійним фондом «Карітас Донецьк» про співпрацю у соціальній сфері

Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради уклав меморандум з Благодійним фондом «Карітас Донецьк» у м. Дніпрі. Його мета – реалізації програм та проєктів у сфері соціального захисту населення. Це стосується осіб похилого віку, з інвалідністю, малозабезпечених сімей, учасників ООС/АТО, внутрішньо переміщених осіб тощо.

«За останні роки соціальна політика у Дніпрі набула якісно нових змін. Серед іншого це стосується і роботи управління, територіального центру, різних закладів соціального захисту дітей, сімей. На цьому не зупиняємося і продовжуємо розвивати, удосконалювати політику соціального захисту мешканців міста, у тому числі спільно з різними громадськими організаціями. Зараз, уклавши відповідний меморандум, наша спільна діяльність на благо дніпрян значно розшириться», – підкреслив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

Зі свого боку Василь Пантелюк, директор благодійної організації «БФ «Карітас Донецьк» у м. Дніпрі зазначив: «Наш благодійний фонд готовий допомагати і усіляко співпрацювати з міською владою Дніпра у реалізації різних соціальних ініціатив заради дніпрян. Бачимо, які за останній час відбулися якісно нові зміни у соціальній сфері міста. Відчувається, що міська влада налаштована і надалі удосконалювати, допомагати тим, хто передусім потребує соціального захисту і підтримки. А ми зі свого боку підтримаємо цей процес, долучивши наявну базу, фахівців, соціальних працівників, які працюють у нашому благодійному фонді».

Водночас фахівчиня з управління проєктами та програмами БФ «Карітас Донецьк» у м. Дніпрі Любов Пантелюк додала, що фонд має потужну матеріальну базу, професійний колектив, деякі фахівці навчалися у вишах Німеччини: «Наразі активно впроваджуємо різні соціальні проєкти, такі як «Соціальне кафе», «Домашня опіка», працюємо з дітьми, молоддю, людьми похилого віку, родинами, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Тому усіляко готові ділитися досвідом і долучатися до різних соціальних проєктів, співпрацювати з містом у цьому напрямі».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.